NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Najwyższej jakości elektronika użytkowa od Sony w Galerii Północnej

2017-03-30 15:54:14

Galeria Północna będzie najnowocześniejszą, wielkopowierzchniową galerią handlową w Warszawie. Obok licznych udogodnień dla rodzin z dziećmi i niestandardowych przestrzeni do wypoczynku zlokalizowanych m.in. na zielonym dachu,  firma GTC zadbała także o odpowiedni tenant-mix. Zgodnie z obecnymi trendami rynkowymi w Galerii Północnej pojawią się nie tylko o znane marki odzieżowe, kosmetyczne czy oferujące artykuły wyposażenia wnętrz, ale też ciekawa oferta firm z branży technologicznej. Do najemców specjalizujących się w elektronice użytkowej dołączyło Sony Centre.

 

Każdy nowy najemca tworzy wartość dodaną dla obiektu handlowego. Strategia Galerii Północnej nastawiona jest przede wszystkim na współpracę ze znanymi, renomowanymi markami oraz dywersyfikację oferty. Dzięki temu nasi klienci będą mogli w jednym miejscu dokonać potrzebnych zakupów, skorzystać z różnego rodzaju usług i miło spędzić czas z rodziną czy znajomymi – mówi Justyna Markiewicz, Retail Leasing Director w GTC. Tym razem mamy propozycję dla wielbicieli nowych technologii. Do grona najemców oferujących wysokiej jakości sprzęt elektroniczny, takich jak RTV Euro AGD, Samsung Brand Store i iSpot, dołączyło Sony Centre. Wierzymy, że bogata oferta detaliczna w sektorze hi-tech przyciągnie do Galerii Północnej zarówno sympatyków nowinek, jak
i osoby poszukujące wysokiej jakości sprzętu do domu czy biura.

 

Sony Centre  to sieć salonów sprzedaży elektroniki użytkowej marki Sony, obecna na polskim rynku
od ponad 12 lat. Sklep w Galerii Północnej będzie czwartym punktem znanej marki na terenie Warszawy. Asortyment Sony Centre obejmie m.in. szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu fotograficznego wraz z akcesoriami, sprzęt audio a także telewizory z najnowszej linii Sony BRAVIA. Klienci sieci zawsze mogą liczyć na zakupy w przyjaznej atmosferze oraz pomoc wykwalifikowanych doradców sprzedaży zarówno na etapie wyboru sprzętu, jak i w trakcie jego użytkowania. Sony Centre obejmuje swoich klientów programem opieki eksperckiej, a także gwarantuje im pełną gwarancję zakupionego produktu.  Z myślą o osobach zainteresowanych nowymi technologiami i pasjonatach fotografii powstał Klub Sony, w którym czekają na uczestników profesjonalne porady oraz dedykowane oferty promocyjne. W Galerii Północnej salon Sony Centre zajmie powierzchnię 164 mkw., w transakcji najmu pośredniczyła agencja JLL.

 

W ramach naszej oferty w Galerii Północnej klienci znajdą flagowe produkty firmy Sony, takie jak kamery 4K, zaawansowane aparaty fotograficzne, smartfony, telewizory BRAVIA oraz wiele innowacyjnych urządzeń z kategorii audio i wideo.  Będziemy dzielić się wiedzą, służyć poradami
i zachęcać do skorzystania z atrakcyjnych ofert rabatowych, przygotowanych specjalnie dla wielbicieli elektroniki
Radosław Rejnisz, koordynator sieci sprzedaży Sony Centre.

 

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji
w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która zostanie oddana
do użytku w stolicy od 11 lat
. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum zaplanowano na III kwartał br. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz TzurArchitects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt będzie spełniał również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje niedostępną dotychczas w tej części miasta ofertę handlową, rozrywkową i usługową.
Do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad
220 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamley’s, marki grupy LPP, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle
i centrum medyczne Enel-Med.
Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman&Wakefield oraz JLL.

Więcej na: www.galeriapolnocna.pl.

 

O GTC

Grupa GTC jest jedną z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Od powstania w 1994 r. Grupa zajmuje się budowaniem nieruchomości biurowych i handlowych o wysokim standardzie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dziś GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących blisko 600 000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i na Węgrzech.

 

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

 

Kontakt dla prasy:

Dominika Socha

Tel. 609 464 592

E-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: