NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

TECHNOLOGY FAST 50: Motivation Direct, technologiczny start-up z Polski, wśród najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowo-Wschodniej

2016-12-05 15:18:00

Ranking Technology Fast 50 jest jednym z najbardziej prestiżowych projektów skupiających innowacyjne firmy technologiczne działające w sektorze rozwiązań medialnych, internetowych, telekomunikacyjnych
i IT, biotechnologii i nanotechnologii, a od 2016 roku także odnawialnych źródeł energii. Raport jest elementem międzynarodowego projektu firmy Deloitte „Technology Fast 500 EMEA”, obejmującego Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Wyróżnienia w ramach rankingu przyznawane są w trzech kategoriach: głównej „Technology Fast 50” oraz dwóch podkategoriach „Wschodzące Gwiazdy” i „Wielka piątka”. Wręczenie nagród dla najszybciej rozwijających się podmiotów w regionie CEE odbyło się 20 października br. podczas uroczystej gali w Auli Politechniki w Warszawie.

 

W tegorocznej odsłonie rankingu aż 17 miejsc przypadło firmom z Polski, wśród których pojawili się także ciekawi debiutanci. Jedną z takich firm jest Motivation Direct, spółka specjalizująca się w innowacyjnych programach motywacyjnych, lojalnościowych i działaniach wsparcia sprzedaży opartych na rozwiązaniach internetowych. Firma została sklasyfikowana na 29. miejscu w kategorii głównej „Technology Fast 50”, stając się jednocześnie najszybciej rozwijającym przedsiębiorstwem w swojej branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Prestiżową nagrodę odebrał Prezes Motivation Direct, Przemysław Wenka.

 

Udział w rankingu Technology Fast 50 to dla nas ogromne wyróżnienie, będące ukoronowaniem sześciu lat ciężkiej i bardzo satysfakcjonującej pracy całego zespołu Motivation Direct – skomentował nagrodę Przemysław Wenka. Dzięki współpracy z technologicznymi liderami i wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci, wprowadziliśmy programy motywacyjne i lojalnościowe w nowy, bardziej intuicyjny i kompleksowy wymiar. W naszych oczach ta nagroda to jednak nie tylko potwierdzenie dotychczasowych sukcesów, ale przede wszystkim motywacja do dalszego rozwoju. Pozycja najszybciej rozwijającej się firmy w obszarze projektów wsparcia sprzedaży zobowiązuje, dlatego nasze plany na najbliższy rok obejmują między innymi inwestycję w nowe rozwiązania technologiczne wspierające budowanie lojalności w biznesie oraz ekspansję na rynki międzynarodowe.

 

Ranking Technology Fast 50 objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Energii, Urzędu Patentowego PR i PARP.

 

O Motivation Direct

Motivation Direct jest jednym z kluczowych dostawców technologii internetowych w zakresie wsparcia sprzedaży
w Polsce,
specjalizującym się w innowacyjnych programach motywacyjnych i lojalnościowych, incentives, programach edukacyjnych, loteriach i promocjach konsumenckich. Firma jest obecna na polskim rynku od 2010 roku, partnerem technologicznym spółki jest grupa Ideo, jeden z liderów w obszarze Internet Software House. Rozwiązania oferowane przez firmę są cenione przede wszystkim za innowacyjność, kompleksowość i elastyczność. Dzięki młodemu, dynamicznemu zespołowi specjalistów oraz zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym Motivation Direct zapewnia kompleksową obsługę każdego projektu obejmującą m.in. analizę potrzeb klienta, opracowanie rozwiązania szytego na miarę opartego na wygodnej platformie internetowej, szeroki katalog nagród, konsultacje prawne
i podatkowe, wdrożenie i zarządzanie programem, komunikację ze wszystkimi grupami interesariuszy oraz bieżące raportowanie. W ciągu 6 lat firma z powodzeniem zrealizowała kilkadziesiąt programów wsparcia sprzedaży, skierowanych przede wszystkim do sektora B2B.

 

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: