NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Galeria Północna ze znanymi markami jubilerskimi

2017-06-06 15:20:04

Piękna biżuteria jest elementem codziennej stylizacji, dodatkiem do eleganckiego stroju czy pomysłem na niebanalny prezent. W Galerii Północnej klienci mogą liczyć na szeroki wybór punktów z biżuterią
w różnym stylu - od casualowych kolekcji, przez pierścionki zaręczynowe z kamieniami szlachetnymi czy obrączki, aż po efektowne ozdoby i dewocjonalia. Naszym celem jest zapewnienie klientom szerokich możliwości wyboru. Dlatego w Galerii Północnej salony młodych, modnych marek jubilerskich uzupełniają punkty renomowanych firm z wieloletnimi tradycjami w produkcji biżuterii. Wśród takiej oferty każdy klient znajdzie podarunek dla siebie i bliskich – powiedziała Justyna Markiewicz, Retail Leasing Director w firmie GTC.

 

Do grona najemców Galerii Północnej działających z branży jubilerskiej, obejmującego m.in. Pandorę, Red Rubin, W.Kruk, Swiss czy Blue Diamond, dołączyły trzy nowe marki. Każda z firm wyróżnia się indywidualnym stylem i zróżnicowaną ofertą, która trafi w gust nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Bogata oferta firmy Jubiler Stańczyk obejmuje szeroki wybór biżuterii klasycznej, obrączek ślubnych
i pierścionków zaręczynowych. Na specjalne życzenie klientów obsługa sklepu chętnie podejmie się także wykonania indywidualnych projektów, oprawy kamieni szlachetnych i pół szlachetnych oraz naprawy czy renowacji biżuterii. Salon w Galerii Północnej o powierzchni 42,6 mkw. będzie pierwszą lokalizacją sieci Jubiler Stańczyk na północy Warszawy i zostanie wykonany zgodnie z nową aranżacją.

 

Verona to marka łącząca aktualne trendy panujące w modzie z pięknem klasycznej biżuterii. W swojej ofercie posiada wyroby jubilerskie na każdą okazję, szeroki wybór pierścionków zaręczynowych, kamieni szlachetnych, diamentów oraz ponadczasowych rozwiązań idealnych na prezent. Sklep
w Galerii Północnej o powierzchni 33,4 mkw. będzie drugim punktem sieci w stolicy i pierwszym, który otworzy na północy Warszawy.

 

Czysta forma, szlachetny detal i niebanalny kształt to atuty wyróżniające biżuterię marki YES. Rodzima firma od ponad 30 lat kreuje swój jubilerski styl, we współpracy z cenionymi polskimi projektantami tworzy ambitne, odważne i oryginalne produkty. YES jest także współautorem Programu Stypendialnego, w ramach którego wspólnie z Fundacją Made In Art wspiera młode talenty. Salon YES w Galerii Północnej zajmie powierzchnię 50 mkw.

 

We wszystkich transakcjach najmu pośredniczyła agencja JLL.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: