NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Galeria Północna odkrywa kobiece piękno z marką Etam

2017-06-12 15:05:35

Misją Etam jest sprawianie, aby kobiety czuły się piękne, szczęśliwe i wyglądały olśniewająco w każdej sytuacji. Naszym priorytetem jest, aby tworzyć produkty podnoszące pewność siebie każdej kobiety.
A to dzięki idealnemu dopasowaniu bielizny, korygowaniu niedoskonałości sylwetki i podkreślaniu jej atutów. Nasze produkty są stylowe i komfortowe, dzięki czemu od lat kochają je Francuzki… i dziesiątki tysięcy Polek – komentuje Marlena Kozłowska, PR & Marketing Manager Etam Poland.

 

Marka Etam powstała w 1916 roku. W skład Grupy Etam wchodzą trzy marki – Etam, 123 (Un Deux Trois) i dedykowany młodszym klientkom Undiz, dzięki czemu asortyment firmy jest zróżnicowany pod względem stylu i dopasowany do potrzeb kobiet w różnym wieku.

 

W ofercie Etam w Polsce znajdują się: bielizna dzienna i nocna, ubrania homewear, kostiumy kąpielowe, odzież sportowa, rajstopy oraz akcesoria. Każda klientka może skorzystać z profesjonalnego brafittingu (pomiaru i doboru rozmiaru biustonosza), wykonanego przez przeszkoloną i doświadczoną konsultantkę.

 

Salony francuskiej sieci funkcjonują w blisko 40 krajach na całym świecie. Salon Etam w Galerii Północnej zajmie powierzchnię 174,7 mkw. i zostanie przygotowany zgodnie z najnowszym, odświeżonym konceptem marki. W transakcji najmu pośredniczyła agencja Cushman&Wakefield.

 

Żyjemy w czasach, kiedy strój może wyrażać naszą osobowość, dodawać nam pewności siebie, poprawiać nastrój. Dlatego modne, nowoczesne kobiety zwracają uwagę na każdy jego element, także bieliznę czy dodatki. Marka Etam doskonale uzupełni odzieżową ofertę Galerii Północnej - jest nowoczesna, komfortowa i oferuje szeroki wybór bielizny dla pań o różnych typach sylwetki i w różnym wieku. Wierzę, że wzorem Francuzek klientki Galerii Północnej docenią wysoką jakość i piękne kroje bielizny Etam oraz chętnie skorzystają z wiedzy i doświadczenia obsługi sklepu – mówi Justyna Markiewicz, Retail Leasing Director.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: