NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Wakacyjny ranking płyt

2016-08-09 11:01:47
Responsive image

Wakacje to przede wszystkim odpoczynek i zabawa, a nic tak do niej nie nakręca jak dobra muzyka. Jadąc na urlop lub organizując letnią imprezę chcemy mieć pod ręką płyty, które dodadzą nam pozytywnej energii. Które krążki to wakacyjne bestsellery? Preferencje płytowe Polaków zdradzają eksperci sieci Saturn, którzy śledzą letnie muzyczne trendy.

Debiutancka płyta Hollie Stephenson promocyjnie w Media Markt i Saturn!

2016-07-27 10:38:14
Responsive image

Już od 28 lipca w sklepach sieci Media Markt i Saturn będzie można kupić debiutancką płytę „Lovers game” Hollie Stephenson w promocyjnej cenie. Krążek wschodzącej gwiazdy sceny muzycznej to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników soulowych brzmień.

TBWA powiększa zespół o nowych pracowników

2016-07-25 10:50:05
Responsive image

W związku z rosnącą liczbą projektów Agencja TBWA wzmacnia swoje działy Kreacji, Client Service, Social Media oraz Digital. Do zespołów dołączają Adam Tokarski, Magdalena Lewandowska, Anna Pietrzkowicz, Urszula Hryniewicz oraz Paulina Zalewska.

Amator czy mistrz fotografii? Saturn ma sprzęt dla każdego!

2016-07-22 10:41:51
Responsive image

Koniecznie lustrzanka! Bo przecież każdy powinien mieć lustrzankę, mimo że nie zna się na fotografii i będzie używać tylko funkcji auto. A kto powiedział, że kompakt jest zły? Mały, poręczny, dzięki niemu również zrobimy zdjęcie, które zdobędzie upragnione like’i na Facebooku i przychylność rodziny. Zatem co powinniśmy wybrać? Eksperci sieci Saturn podpowiadają, po jaki aparat warto sięgnąć, aby niezależnie od umiejętności zrobić świetne zdjęcia.

Warszawa wśród kandydatów do organizacji Międzynarodowego Kongresu Transfuzji Krwi

2016-07-13 16:52:33
Responsive image

Dzięki staraniom EXPO XXI Warszawa, wspieranym przez Warsaw Convention Bureau, Warszawa znalazła się na short liście do organizacji największego kongresu Międzynarodowego Towarzystwa Transfuzji Krwi (ISBT International Society of Blood Transfusion) w 2019 roku. Prezentacja wybranych destynacji i ofert oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 3 września 2016 roku na tegorocznym kongresie ISBT w Dubaju.

Jak wybrać odpowiedni terminal płatniczy? Wskazówki Verifone dla przedsiębiorców.

2016-07-13 15:52:28
Responsive image

W 2014 i 2015 roku w Polsce mieliśmy do czynienia z ustawową obniżką maksymalnego poziomu opłaty Interchange. Eksperci prognozowali, że dla wielu przedsiębiorców może to być impuls do zainstalowania terminali płatniczych w swoich punktach handlowo-usługowych. Potwierdzają to dane Narodowego Banku Polskiego - na koniec pierwszego kwartału 2016 roku na polskim rynku funkcjonowało łącznie 478 tys. terminali POS, co stanowi wzrost o 3% w stosunku do grudnia zeszłego roku. Wielu przedsiębiorców szukających dla siebie rozwiązania płatniczego zastanawia się, jaki rodzaj urządzenia wybrać. Eksperci firmy Verifone podpowiadają, jak dobrać terminal do potrzeb firmy i jej klientów.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: