NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Ucz się technologicznie z Saturnem

2016-09-01 11:10:10
Responsive image

Coraz młodsze dzieci mają do czynienia z komputerami i szybciej niż rodzice przyswajają ich obsługę. Warto wykorzystać ich zapał i pokazać, jak w mądry sposób korzystać z nowych technologii. Do nauki potrzebny jest jednak sprzęt dostosowany do możliwości malucha. Jaki komputer będzie najbardziej odpowiedni dla dziecka? Z pomocą w wyborze laptopa na miarę uczniowskich potrzeb przychodzą eksperci sieci Saturn.

Mocna reprezentacja Polski podczas letniego spotkania oddziału Europy Centralnej ICCA

2016-09-01 10:36:36
Responsive image

W dniach 18-20 sierpnia br. w Moskwie odbyło się letnie spotkanie oddziału Europy Centralnej Międzynarodowego Stowarzyszenia ICCA. W tegorocznej konferencji wzięło udział prawie 70 reprezentantów firm z sektora branży spotkań z kilkunastu krajów. Podczas wydarzenia nie zabrakło również przedstawiciela EXPO XXI Warszawa – Anny Górskiej, która od 2012 roku pełni także funkcję Prezesa Oddziału Europy Centralnej ICCA.

Warszawa Jest Trendy 2016 – koncerty gwiazd w sercu stolicy!

2016-09-01 10:11:50
Responsive image

Już w najbliższy weekend, podczas imprezy Warszawa Jest Trendy 2016, mieszkańcy stolicy będą mieli okazję posłuchać na żywo największych gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W piątek, 2 września odbędzie się koncert „25 lat niepodległości Ukrainy”, natomiast w sobotę organizator – miasto stołeczne Warszawa, zaprasza na kolejną edycję koncertu „Super Warszawa”. Wstęp na obydwa wydarzenia, odbywające się na Placu Defilad, jest bezpłatny.

Maraton atrakcji, czyli 4. edycja Warszawa Jest Trendy!

2016-08-19 09:52:15
Responsive image

W piątek, 2 września o godzinie 17.00 rusza trzydniowy maraton imprez i atrakcji pod nazwą Warszawa Jest Trendy. Już po raz czwarty miasto stołeczne Warszawa zaprasza na cykl wydarzeń muzycznych, kulturalnych i rekreacyjnych, przygotowanych z myślą o małych i dorosłych mieszkańcach stolicy.

Dzień Pozytywnie Zakręconych według Saturna

2016-08-17 16:00:22
Responsive image

Większość osób urlop ma już za sobą, co raczej nie wpływa pozytywnie na ich samopoczucie. Perspektywa nowego tygodnia pracy, marzenie, aby w końcu była upragniona godzina 17 w piątek, weekend wypełniony po brzegi atrakcjami to plan, według którego działamy. Jak podkręcić swój nastrój, aby niezależnie od wszystkich asapów, kpi-ów i deadlinów każdy dzień był udany? Wystarczy kilka gadżetów! Top listę urządzeń poprawiających humor każdego dnia przygotowali eksperci sieci Saturn.

Mobilne centrum rozrywki dla małych i dużych

2016-08-17 10:30:15
Responsive image

Długi sierpniowy weekend, planowane od dawna wakacje lub krótki wypad poza miasto. Pakując walizki widzimy już miejscu odpoczynku, starając się nie myśleć o kilku czy nawet kilkunastogodzinnej podróży. Męcząca dla dorosłych, nie mówiąc już o dzieciach. Jak sprawić, aby już od pierwszych minut naszego wakacyjnego wyjazdu dobrze się bawić i nie dać się nudzie? Najlepsze sposoby na stworzenie mobilnego centrum rozrywki znają eksperci sieci Saturn.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: