NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

„Jeśli wiesz, aplikuj!” MAB z oryginalną kampanią HR-marketingową dla BMW Group Polska

2016-10-28 16:36:10
Responsive image

BMW Group Polska otwiera się na nowe talenty motoryzacji i rozpoczyna proces rekrutacji na stanowiska u Dealerów BMW do działu technicznego, produktowego i sprzedażowego. W celu dotarcia do potencjalnych pracowników, w tym mechaników, lakierników czy sprzedawców, firma wraz z agencją MAB stworzyła interesującą, spersonalizowaną kampanię opartą o działania OOH, online oraz kanały social media.

Innowacyjna aplikacja i strona www dla Posnanii od TBWA

2016-10-25 10:39:14
Responsive image

19 października w Poznaniu zostało otwarte jedno z największych centrów handlowych w Polsce. Posnania oferuje klientom przestrzeń z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, która łączy w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe. Za projekt i wdrożenie aplikacji mobilnej oraz strony www Posnanii odpowiada Agencja TBWA.

Światowy Dzień Godności 2016 – rosnący problem „hejtu” w szkołach

2016-10-13 15:37:53
Responsive image

Przemoc słowna i fizyczna to narastający problem, który dotyka coraz więcej uczniów już w szkole podstawowej. Hejt w każdej formie niesie ze sobą katastrofalne skutki, dlatego zarówno nauczyciele, jak i rodzice powinni prowadzić dialog z młodymi ludźmi o tym, jak ważny jest szacunek do drugiego człowieka. Wyjątkową okazją do podjęcia takiej dyskusji jest zbliżający się Światowy Dzień Godności, którego święto przypada na dzień 12 października. W ramach obchodów tego niecodziennego wydarzenia w szkołach na całym świecie przeprowadzone zostaną zajęcia dotyczące poszanowania godności. W Polsce z młodzieżą spotkają się również znani ambasadorzy akcji m.in. Sonia Bohosiewicz, Hirek Wrona czy Zofia Maria Ślotała. Spotkania potrwają do końca listopada.

Światowy Dzień Żywności - jak odpowiednio przechowywać i przetwarzać żywność, aby jej nie marnować?

2016-10-13 13:11:06
Responsive image

Już w najbliższą niedzielę, 16 października, obchodzimy Światowy Dzień Żywności. Jak wynika z raportu Federacji Polskich Banków Żywności „Nie marnuj jedzenia 2016” problem marnowania żywności dotyczy niemal 1/3 Polaków. Co trzecia osoba przyznaje się do tego, że zdarza się jej wyrzucać żywność – najczęściej są to wędlina, pieczywo, warzywa i owoce. Eksperci sieci Saturn radzą, jak odpowiednio przechowywać i przetwarzać żywność, aby jej nie marnować.

Saturn na T-Mobile Warsaw Games Week 2016

2016-10-10 16:52:31
Responsive image

W czwartek, 13 października br., w hali EXPO XXI Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 wystartują największe w stolicy targi gier - T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Sieć Saturn, będąca partnerem handlowym targów, przedstawi najnowsze rozwiązania sprzętowe i zapewni odwiedzającym świetną zabawę. Kupujący będą mogli również skorzystać z oferty promocyjnej przygotowanej specjalnie dla uczestników imprezy.

Saturn podkręca tempo 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego!

2016-10-06 15:40:31
Responsive image

Kibicując wszystkim miłośnikom biegania, sieć Saturn przyłączyła się do 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego, który odbędzie się 16 października br. Tegoroczna edycja to blisko 9 tysięcy biegaczy naładowanych pozytywną energią, 21 km i 97,5 m trasy biegnącej wśród urokliwych uliczek oraz szereg atrakcji dla zawodników przygotowanych przez Saturn pod hasłem #technologiapodkrecatempo.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: