NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Limitowana edycja BMW i3 z kampanią „I’ll be black. White not?”

2016-07-04 11:24:28
Responsive image

Nowe BMW i3 wybiega w ekologiczną przyszłość i zmienia świat motoryzacji. Jego nieprzeciętny design możemy podziwiać w najnowszej kampanii „I’ll be black. White not?”, przygotowanej przez Agencję MAB. Claim akcji nawiązuje do limitowanej edycji modelu, dostępnej w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej.

MAB z nową kampanią dla modeli BMW z edycji CityBreak

2016-07-04 11:11:17
Responsive image

Bez względu na to, czy wolisz wygodną jazdę po mieście, czy udajesz się w dalekie podróże, BMW ma wszystko czego potrzebuje najbardziej wymagający kierowca. Samochody BMW serii 1 i serii 2 Gran Tourer CityBreak Edition zapewnią radość z jazdy bez względu na to, ile kilometrów pokonujesz. Obydwa modele pojawią się w najnowszej kampanii przygotowanej przez agencję MAB.

Letnie koncerty plenerowe „Chopin na Krakowskim Przedmieściu”

2016-06-30 16:41:38
Responsive image

Na Trakcie Królewskim już po raz siódmy zabrzmi muzyka Fryderyka Chopina. W sobotę, 2 lipca, rusza kolejna edycja imprezy „Chopin na Krakowskim Przedmieściu”. Na plenerowe koncerty, poświęcone muzyce inspirowanej jego twórczością, Warszawa zaprasza w lipcowe i sierpniowe soboty.

Terminal Verifone e355 wyróżniony dwiema nagrodami branżowymi Nowy mPOS Verifone doceniony przez polskich i zagranicznych ekspertów.

2016-06-27 15:35:24
Responsive image

Terminal e355, jedno z najnowszych rozwiązań mPOS firmy Verifone, otrzymał dwie prestiżowe nagrody branżowe. W lutym, podczas berlińskich targów płatniczych MPE, firma uhonorowana została tytułem Merchant Payments Ecosystem w kategorii „mPOS”. Do tego wyróżnienia dołączył także eDukat, przyznany przez polskich ekspertów podczas IV. Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych.

Bene zaprasza na Wroclove Design, czyli święto designu we Wrocławiu

2016-05-16 16:39:10
Responsive image

W dniach 18-22 maja br., za sprawą trzeciej edycji imprezy Wroclove Design Festival, Wrocław zamieni się w stolicę europejskiego designu użytkowego. W nawiązaniu do hasła przewodniego imprezy FOR SALE: DESIGN, dziesiątki firm zaprezentuje swoje osiągnięcia i doświadczenia związane z projektowaniem użytecznych, ale też nowoczesnych i efektowanych produktów codziennego użytku. Wśród uczestników wydarzenia nie może zabraknąć także firmy Bene, austriackiego lidera i jednego z głównych graczy europejskiego rynku innowacyjnych koncepcji biurowych.

Premiera nowych modeli Volvo w EXPO XXI Warszawa

2016-05-11 15:24:12
Responsive image

W dniach 11-13 marca EXPO XXI Warszawa stało się miejscem jednego z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych bieżącego roku – polskiej premiery dwóch nowych modeli Volvo. Przyjaciele i sympatycy marki mieli okazję zobaczyć elegancką limuzynę S90 i praktyczne kombi V90.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: