NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Ranking Saturna – jakie filmy najchętniej wybierali Polacy w 2016r.?

2016-10-03 13:57:23
Responsive image

Wieczór spędzony przy dobrym filmie, to doskonały plan nie tylko dla wielbicieli dziesiątej muzy. Sci-fi, komedie, dramaty, horror czy sensacja - każdy gatunek ma swoich fanów. Eksperci sieci Saturn sprawdzili, jakie filmy były najczęściej wybierane przez klientów w 2016 roku.

Żaneta Berus uhonorowana nagrodą Europejskiego Klub Biznesu

2016-09-28 14:01:31
Responsive image

24 września br. w Teatrze Królewskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się Gala wręczenia Nagród Europejskiego Klubu Biznesu Polska. Po raz drugi w historii, jury uhonorowało osoby i firmy, które miały znaczący wpływ na rozwój polskiej przedsiębiorczości, gospodarki, kultury, nauki i sportu. W tym prestiżowym gronie znalazła się także Żaneta Berus, Prezes Zarządu EXPO XXI Warszawa, która odebrała wyróżnienie w kategorii Bene Meritus – Dobrze zasłużony.

Odbierz zegarek sportowy przy zakupie telewizora w sklepach Saturn

2016-09-15 15:17:58
Responsive image

Każdy, kto uprawia sport doskonale wie, że tak samo ważny jak trening jest odpoczynek, który pozwala na regenerację organizmu. Dzięki najnowszej promocji sieci Saturn będzie można trenować i odpoczywać na najwyższym technologicznym poziomie. Wystarczy w dniach od 15 do 21 września br. kupić telewizor w sklepie stacjonarnym lub internetowym sieci Saturn, by otrzymać w zestawie nowoczesny zegarek sportowy.

Dwupłytowy album „Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged” już od 16 września w sklepach Media Markt i Saturn

2016-09-14 13:41:14
Responsive image

16 września 2016 to wyjątkowa data dla wszystkich fanów rocka. Tego dnia odbędzie się premiera dwupłytowego albumu „Antyradio Najlepszy Rock na Świecie + Antyradio Unplugged”, która łączy w sobie kipiące rockową energią przeboje oraz łagodniejsze akustycznie oblicze dobrze znanych utworów. Kompilacja będzie dostępna już w dniu premiery w sklepach sieci Media Markt i Saturn w całej Polsce.

Davide Odella przechodzi z PGE Narodowego do EXPO XXI Warszawa

2016-09-12 11:46:42
Responsive image

Wraz z jesiennym sezonem konferencyjno-eventowym EXPO XXI Warszawa powiększa dział sprzedaży. Do zespołu największego obiektu eventowego w Warszawie dołącza Davide Odella – specjalista z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży eventowej i laureat nagrody „Odkrycie Roku MPI Poland”. Od września obejmie stanowisko Senior Sales Managera, odpowiadając za rynek lokalny i kontakty międzynarodowe.

Jak bezpiecznie wykonywać i akceptować płatności kartą?

2016-09-02 10:30:00
Responsive image

Popularność płatności elektronicznych w naszym kraju rośnie. Polacy nie tylko przekonują się do korzystania z karty podczas codziennych sprawunków, ale też zwracają większą uwagę na bezpieczeństwo tej formy płatności. Dotyczy to zarówno konsumentów, jak i sprzedawców, którzy w razie fałszywej transakcji kartowej ponoszą jej koszty z własnej kieszeni. Verifone, lider bezpiecznych rozwiązań płatniczych, przedstawia kilka prostych zasad, zwiększających bezpieczeństwo wykonywania i akceptowania transakcji kartami płatniczymi.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: